top of page

Kokia kaina?

Modulių kainos prasideda nuo 600eur/m2+PVM. Ši kaina yra standartinio projekto, su daline apdaila, kuomet vidų įsirenginėja pats klientas. Derinant projektą pagal dizainerį ir renkantis modulinius namus su vidaus apdaila preliminari kaina gali būti iki 1000eur/m2 +PVM

Kiek laiko trunka namo gamyba?

Jeigu gamykloje nėra eilės, namo gamyba užtrunka iki dviejų mėnesių.

Ar pamatai ir transportas  įskaičiuotas į kainą?

Ne, į modulio kainą įskaičiuota jo gamyba bei montavimas. Dėl skirtingų modulių dydžių bei formų pamatų kaina skaičiuojama atskirai. Transportas taip pat priklauso nuo vietos, todėl įkainiai vertinami individualiai. Mūsų komanda visuomet šalia, todėl mielai rekomenduosime jums savo partnerius visiems reikalingiems darbams ir jums pageidaujant pasirūpinsime visa darbų priežiūra

Ar naudojamos kokybiškos medžiagos?

Taip, gamyboje naudojamos tik sertifikuotos, Europoje patvirtintos, aukštos kokybės medžiagos bei langai. Kviečiame atvykti į svečius ir prie jų prisiliesti.

Kokias vidaus apdailos medžiagas galime rinktis?

Turime didelį apdailos medžiagų pasirinkimų spektrą. Renkantis namą su pilna apdaila, viskas, iki smulkmenų derinama su klientu. Galime rinktis sienų, lubų, grindų medžiagiškumą  bei spalvas. Daugelį mūsų naudojamų medžiagų galite pamatyti atvykę pas mus į svečius.

Ar nameliai yra pritaikyti gyvenimui ištisus metus?

Taip, nameliai skirti gyvenimui ištisus metus. Įprastas namelis atitinka A/B energinės šilumos klases. Tačiau klientui pageidavus galime išgauti A+/A++ energijos klasės namus.

domek-modulowy-model-mg-3-1-bazowy.jpg
“Didelis ačiū dizaineriui Taurui už visą pagalbą planuojant ir renkantis apdailą. Rekomenduoju”

Greta, Širvintos

bottom of page